Actors

Jsem tu:)

6. února 2010 v 10:32 | Zoe
Ahoj slečny:)
Tak jak se máte? Já docela dobře.Tenhle týden jsem již chodila do školy. Povedlo se mi nachytat špatné známky díky mé nepřítomnosti, ale je první týden nového pololetí. Svět se nezboří. Dneškem mi taky začínají jarní prázdniny! U mě budou spíš pracovní. Ježdění MINIMÁLNĚ jednoho koně denně, doučování matiky, němčiny a ajiny a budu semuset učit na 5testů, které mě čekají po prázdninách. Do toho potřebuji udělat ročníkovou práci, kterou už bych měla dokončit a přepisovat do počítače. To bude něco.
Ale hlavně, odednešk se zas budu snažit hubnout. Nemůžu moc cvičit, ale trošku to určitě půjde. Sice jsem měla k snídani trochu pudingu, ale což. Chtěla bych se přez prázdniny dotat pod tu hrůznou 70, což bude asi docela fuška! Ale chtělo by to, protože bych byla zas o něco lehčí, spokojenější a do školy příjdu i s novým účesem! Vypadá to na dlouhou rovnou ofinu nad obočí (hustou), skrátit vlasy z délky do pasu na délu po lopatky a celkově prostříhat, lehce sestříhat a tmavm melírem protmavit. Těším se jak malá:)
Jinak moje nemoc... pořád nic a na krev jsem samozřejmě ještě nešla. Ale teploty už mám jen večer, sice jsem hodně unavená, ale zvládám to, takže jsem ok a nějak to půjde. Nejlepší obrana je útok a jak jsem si všimla, útok plného pohybu u koní se docela vyplácí, tak proč ne třeba Orbitrack nebo posilko!:D
Dnes se ale ještě učit nebudu. Nebo skusím udělat aspoň něco z té práce, ale jinak počítám s válením se a ježděním. Možná zkouknu nějakej film, mám na to docela chuť:)
Tak se mějte kočky, a snad budu psát častěji:)

Gossip girl

21. ledna 2010 v 13:14 | Zoe
 
 

Reklama